100Gb/S QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO Optical Transceiver
100Gb/S QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB Optical Transceiver
155Mb/S SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC Optical Transceiver

projeyên me

Teknolojiya hilberîna navneteweyî ya pêşkeftî û kalîteya bilind

çûna nava
_W2A2318

Topticom di 2014-an de hate damezirandin, tê wateya Top Optic Communication, û ev dîtina me ye ku ji damezirandinê ve me rêve kir û îlham da. Piştî mezinbûna bilez a zêdeyî 5 salan, me bi peydakirina transceiverek bi kalîte û pêbawer re li seranserê cîhanê alîkariya çêkirina torgiloka bilez û ewledar kir.
Em cûrbecûr wergir-lihevhatî ya OEM-lihevhatî, wekî 100G QSFP28 / CFPx, 25G SFP28, 10G SFP +, GPON ONU, OLT û hwd. Em li ser geşedanên teknolojîkî bisekinin û bişopînin da ku em bikaribin hilberên herî rojane ji we re peyda bikin da ku hûn bi hilberên stratejîk re para bazara xwe zûtir bikin.

bêtir bibînin